w

Legends of Runeterra bez języka polskiego na betę i prawdopodobnie premierę

Smutna wiadomość dla Polaków. Na premierę Legends of Runeterra najprawdopodobniej nie będzie polskiej wersji.


Riot Games zapowiedział dzisiaj start wersji beta karcianki o nazwie Legends of Runeterra. Gracze mieli okazję przetestować nową produkcję już kilka miesięcy temu.

Teraz jednak jest to oficjalny start bety, razem z rankedami, nowymi funkcjami, przedmiotami kosmetycznymi i innymi nowościami.

Bez języka polskiego

Niestety, na start bety – 24 stycznia, prawdopodobnie nie zobaczymy języka polskiego. Riot bardzo mocno zaczął wspierać nasz region, natomiast po raz kolejny możemy czuć pewien niedosyt. Polskiego może też nie być podczas finalnej premiery.

Tym bardziej, że wsparcie otrzymają Rosjanie, Turcy, Hiszpanie, czy Portugalczycy. Dla naszego kraju pojawiła się osobna informacja:

Pracujemy nad językiem polskim, natomiast nie jest jeszcze gotowy do wydania. Udzielimy później więcej informacji na temat poszczególnych lokalizacji, które staną się dostępne w ciągu roku.

Nieco przykro, natomiast większość graczy nie będzie miała problemów ze zrozumieniem wszystkiego po angielsku.

Legends of Runeterra ruszy już 24 stycznia. Każdy, kto zapisze się do bety ma otrzymać dostęp bez żadnych dodatkowych zaproszeń. W grze zobaczymy masę nowości, w tym rozgrywki rankingowe, nowe przedmioty kosmetyczne, nowe karty, czy możliwość wyzwania na pojedynek naszych znajomych. 

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Legends of Runeterra