w

Gracz Minecrafta poświęcił na to cały rok. Odtworzył Tatooine znane z uniwersum Star Wars

Planeta znana z Gwiezdnych Wojen została przeniesiona do Minecrafta.


Budowniczy z Minecrafta nie raz mieli okazję wykazać się swoją kreatywnością lub umiejętnościami. Niektórzy tworzą imponujące budowle bez wzorowania się na innych, a niektórzy usiłują odtworzyć te znane z popularnych filmów czy gier i zarówno jedno, jak i drugie zadanie nie należy do prostych.

Jeden z graczy postanowił odtworzyć część świata znanego z uniwersum Star Wars. Jak gracze komentują wykonanie pustynnego miasta znanego z planety Tatooine?

Tatooine w Minecraft

Użytkownik o nicku dillyg10 opublikował filmik, który przedstawia ogromne miasto z planety Tatooine znanej z uniwersum Star Wars. Rozmiar całej budowy zajmuje kwadrat o wielkości 4000 na 4000 bloków.

Jak widać, gracz stworzył nie tylko wiele charakterystycznych elementów, które można było dostrzec podczas seansu, ale odtworzył również tor, na którym można ścigać się znanymi z filmu ścigaczami.

Ponadto w komentarzach można znaleźć wypowiedzi autora, które informują o specjalnych mobach prezentujących mieszkańców miasta.

Stworzyłem trochę działających mobów, które wyglądają jak mieszkańcy miasta z Gwiezdnych Wojen. Być może podzielę się nimi później :).

Dillyg10 stworzył również serwer, pracujący na wersji 1.17.1 z adresem IP jedicraft.world. Można na niego dołączyć, aby osobiście zwiedzić miasto.

Poniżej znajduje się pełna mapa, która może pozwolić w odnalezieniu się w zbudowanym przez gracza świecie.

Projekt jest niezwykle imponujący, a serwer, na którym można z bliska poznać zbudowany w Minecrafcie świat z Gwiezdnych Wojen, jest stale rozwijany.