w

Ile zarabiają dziewczyny grające z chłopakami w Minecrafta za pieniądze?

Kobiety mają w sieci wiele możliwości zarobku, z resztą mężczyźni również. Jednym z nich jest granie z innymi za pieniądze.


Już kilka lat temu powstały specjalne strony, które najbardziej znane są w społeczności LoLa. Kobiety i mężczyźni oferują tam granie z nimi za pieniądze. Co zabawne, większość mężczyzn oferuje się kompletnie za darmo. Kobiety mają już swoje spore stawki.

Grać można w różne produkcje, w tym także w Minecrafta. Rekordzistka zagrała ponad 15 tysięcy razy, z czego wyciągnęła naprawdę sporą kwotę.

Ile da się z tego zarobić?

Ta konkretna dziewczyna ma w ofercie w sumie trzy pozycje. Te można kupić za specjalne punkty, natomiast ich przelicznik jest dość prosty. 1 punkt to 1 dolar. I tak oto:

  • 3 dolary – 15 minut
  • 10 dolarów – godzina
  • 12 dolarów – godzina na czyimś serwerze

Biorąc pod uwagę ten najtańszy wariant, czyli za 3 dolary, dziewczyna zarobiła w sumie 46 860 punktów. A to przekłada się na 46 860 dolarów. W przeliczniku po dzisiejszym kursie jest to 225 tysięcy złotych.

Jak widać, da się dorobić nie tylko na byciu youtuberem czy streamerem. Można po prostu grać z innymi i zarabiać z tego naprawdę dobrą kasę.

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft