w

Minecraft Live 2023 i głosowanie na nowe moby. Pingwin – gdzie można go spotkać i co daje?

Ogłoszono tegoroczne głosowanie na nowego moba w Minecraft. Oto prezentacja trzeciego z nich.


Jak już część społeczności sześciennego świata wie, fani ponownie będą mogli wybrać, jakie stworzenie trafi do gry. Do tej pory Mojang przedstawiło dwie propozycje mobów, w tym pancernika i kraba.

Czas przedstawić trzeciego kandydata, a jest nim pingwin. Gdzie będzie można go spotkać i jakie korzyści da graczom?

Mob Vote w Minecraft – Pingwin

Reklama

Twórcy Miencrafta opublikowali krótki filmik, który przedstawia trzeciego z nowych mobów, które mogą już niedługo pojawić się w sześciennym świecie.

Pingwiny to towarzyskie moby, które będzie można znaleźć na kamiennych wybrzeżach lub pływające w pobliskim oceanie. Oznacza to, że są szczęśliwe zarówno na lądzie, jak i w wodzie, choć są nieco niezdarne podczas chodzenia. Są to stworzenia, które pływają naprawdę szybko, a dodatkowo mogą pomóc graczowi w sprawniejszym poruszaniu się łodzią.

Co to było? Czekajcie… to są pingwiny! Patrzcie, jest nawet ich dziecko! 

Pingwiny żyją w biomie kamiennego wybrzeża (Stony Shore) i są bardzo przyjazne, więc nie bójcie się ich, jeśli podejdą się przywitać. Pingwiny są trochę niezdalne na lądzie, ale są eleganckimi pływakami. 

Pingwiny mogą również pomóc waszej łodzi podróżować szybciej, z czego zdecydowanie mogłabym teraz skorzystać… 

Video

Od kiedy i do kiedy można głosować na nowe moby?

Głosowanie Minecraft Live 2023 rozpocznie się w piątek, 13 października 2023 roku i zakończy około 48 godzin później o w niedzielę, 15 października.

Członkowie społeczności będą mogli oddawać swoje głosy w Minecraft: Bedrock Edition na serwerze wydarzenia na żywo. Inną opcją jest głosowanie za pośrednictwem launchera gry oraz Minecraft.net.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Minecraft