w

Minecraft za darmo dla posiadaczy tego sprzętu. Załapie się mnóstwo osób

Minecraft jest do odebrania dla całej masy osób. Ktoś tutaj dodatkowo chyba poszedł graczom na rękę, bo da się aktywować grę nawet mimo teoretycznie przekroczenia terminów.


Minecraft stał się darmowy dla całej masy graczy. Wszystko dzięki nowej akcji, w ramach których posiadacze konkretnego sprzętu mogą go aktywować bez dodatkowych opłat. W sumie jest to fajny deal, bo za Minecrafta obecnie trzeba zapłacić blisko 110 złotych.

Kto tutaj się załapie? Jeżeli ostatnio kupowaliście sprzęt, to jest szansa. Promocja dotyczy bowiem Chromebook’ów kupowanych teoretycznie w okresie od 1 września do 31 grudnia 2023 roku. Teoretycznie, bo aktywują to także ludzie, którzy kupowali sprzęt już kilka miesięcy temu.

Minecraft za darmo

To kolejna oferta, w której Minecraft jest za darmo. Trzeba się jednak spieszyć, bo jest to tylko do wyczerpania zapasów. Dostępny jest tak samo Minecraft, jak i Minecraft Realms. Jak dowiedzieć się, że się nie kwalifikujecie lub właśnie możecie odebrać Minecrafta?

Bardzo prosto, wystarczy wejść na stronę Google:

https://www.google.com/intl/pl_pl/chromebook/perks/

Macie tutaj wszystko, co możecie odebrać. Jeżeli się nie załapujecie, to dostaniecie specjalny komunikat o niedostępności:

Proste, nie wymaga to żadnej specjalistycznej wiedzy. Strona jest oficjalna. Oczywiście Minecraft zapewne stąd szybko wyjdzie, zdecydowanie łatwiej jest dorwać inne rzeczy, przykładowo z obecnie dostępnych są:

  • Nvidia GeForce NOW przez 3 miesiące
  • Minecraft Realms na 3 miesiące

Warto tam czasem zaglądać, bo może się okazać, że czeka na Was coś specjalnego.

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft