w

Minecraft za darmo w 2019 roku – Jak grać?

Minecraft zdecydowanie wrócił do łask graczy w 2019 roku. Jak w takim razie zagrać w niego za darmo i czy w ogóle jest to możliwe?


Popularność Minecrafta zdecydowanie zaskoczyła świat. Produkcja Mojang ponownie znalazła się na szczytach popularności. Wiele osób zadaje sobie pytanie, jak zagrać nie wydając pieniędzy?

Minecraft za darmo w 2019 roku

Obecnie w internecie jest mnóstwo stron oferujących pobieranie wersji Minecraft Cracked. Większość z nich zawiera w sobie jednak szkodliwe oprogramowanie, które może zainfekować Wasz komputer.

W związku z tym radzimy kilkukrotnie się zastanowić, czy na pewno warto pobierać „darmowe wersje”. Oficjalnie ani Mojang, ani Microsoft nie udostępnia gry kompletnie za darmo. Wersje cracked nie pozwalają na granie na niektórych serwerach, czy wybranie dowolnej skórki.

Minecraft na Allegro czy warto?

W serwisie Allegro znajdziemy mnóstwo ofert Minecrafta za kilka złotych. Są to jednak najczęściej konta dzielone z kilkoma, kilkudziesięcioma innymi osobami. Jeżeli prawowity właściciel zmieni hasło, my stracimy dostęp do naszej kopii.

Sprzedający mają w zapasie wiele kont, jednak kupowanie poprzez Allegro to ciągła walka o działające konto nieco dłużej, niż 24h.

Ile kosztuje Minecraft

Pobieranie niepewnych wersji cracked, lub kupowanie na allegro nie zastąpi nam normalny zakup gry. Tutaj nie musimy się martwić o utratę dostępu, czy naruszenie bezpieczeństwa naszego komputera.

Za normalną wersję MC musimy zapłacić około 100 złotych (na oficjalnej stronie). Są również wersje Minecraft Windows 10, które kosztują kilkanaście, kilkadziesiąt złotych. Trzeba jednak mieć na uwadze, że to inna wersja gry, która nie jest kompatybilna z Java.

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft