w

Oficjalna zapowiedź Minecraft Live 2022. Kiedy dokładnie odbędzie się najważniejsze wydarzenie?

Co na ten moment wiadomo na temat najważniejszego wydarzenia w społeczności Minecrafta?


Minecraft Live to wydarzenie powiązane z sześciennym światem Minecrafta, podczas którego fani mogą poznać plany twórców dotyczące tego, co w kolejnej aktualizacji trafi do gry.

Poza tym jak co roku gracze będą mieli możliwość zagłosować na jednego z trzech mobów, spośród których zwycięzca ostatecznie zostanie dodany do gry. Jak prezentuje się opublikowany przez twórców zwiastun wydarzenia i czego dotychczas można było się o nim dowiedzieć?

Minecraft Live 2022

Jak co roku podczas Minecraft Live gracze będą mogli między innymi dowiedzieć się o planowanych na kolejną aktualizację nowościach czy zagłosować w kolejnym wydaniu Mob Vote, które tym razem będzie nieco różniło się od poprzednich.

Tym razem, aby zagłosować ja jednego z trzech mobów, gracze nie będą musieli logować się na Twitterze, a oddać swój głos bezpośrednio w kliencie gry, na oficjalnej stronie czy na przeznaczonym do tego serwerze na wersji Bedrock. Swój głos będzie można oddać na 24 godziny przed rozpoczęciem transmisji, jednak wyniki zostaną udostępnione dopiero podczas oficjalnego ogłoszenia.

Minecraft Live 2022 odbędzie się 15 października o 18:00 czasu polskiego. Transmisję będzie można śledzić na oficjalnym kanale Youtube lub specjalnie przygotowanej przez Mojang Studios do tego witrynie – Minecraft.net.

Fani najprawdopodobniej już wkrótce poznają kandydatów tegorocznego Mob Vote, a w komentarzach już teraz pojawiają się spekulacje dotyczące tego, co trafi do Minecrafta w wersji 1.20. Wielu komentujących doceniło również kreatywność włożoną w trailer wydarzenia stworzony przez Element Animation, których można znaleźć na Youtube.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Minecraft