w

Po 7 latach do nagrywania wrócił legendarny polski youtuber Minecrafta. Wszyscy go kiedyś oglądali

Minęło 7 lat, odkąd na tym kanale po raz ostatni pojawił się jakikolwiek film. Praktycznie wszyscy zaczynali z nim przygodę z Minecraftem.


Starsi gracze Minecrafta na pewno będą kojarzyć te dawne kanały na Youtube, które w pewnym momencie po prostu zniknęły. To jeden z nich. Pierwszy materiał został tam dodany w sumie 12 lat temu i zdobył ponad 3.5 mln wyświetleń.

Masa osób zaczynała w ogóle swoją przygodę z Minecraftem właśnie od tego polskiego Youtubera. Niestety 7 lat temu influencer kompletnie zniknął i pozostawił widzów z niewyjaśnioną sytuacją.

Powrót po latach

Po 7 latach youtuber wrócił i nieco wyjaśnił, że Minecraft po prostu w pewnym momencie mu się znudził. Oto mała podróż w czasie:

MinecraftPL publikował wiele filmów, które cieszyły się sporą popularnością. Większość będzie kojarzyć „Kanciastą Codzienność”. Teraz, po 7 latach ciszy, na kanale pojawił się nowy film. Nie jest on jakoś szczególnie oglądany, bo jednak algorytm zrobił swoje.

15 tysięcy wyświetleń nie jest wynikiem, którym można by było się chwalić, ale zapewne po tym newsie sytuacja ulegnie zmianie. Youtuber pokusił się nawet o wyjaśnienie w opisie nowego filmu powód swojej nieaktywności.

Naprawdę ciekawy powrót, którego chyba nikt się nie spodziewał. Jednocześnie MinecraftPL zaznacza, że nie obiecuje regularnych odcinków i sam nie wie, jak to finalnie wyjdzie.

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft