w

Po roku polscy youtuberzy Minecrafta ogłosili powrót Kwadratowej. Ale nie spotkało się to z wielkim szałem

Kwadratowa ponownie wraca do łask, projekt po roku nieobecności na Youtube ma jeszcze raz pojawić się na platformie.


Niektórzy youtuberzy, ale i także streamerzy, odetchną na kilka tygodni, ponieważ wraca Kwadratowa – kopalnia contentu, który zawsze oznaczał spory boost oglądalności. Jest jednak pewien problem, a może i nowość. Projekt ma przenieść się w pełni na Youtube – oznacza to powrót do odcinków i śledzenia wszystkiego właśnie tam, a nie na Twitchu.

Kwadratowa ma o tyle nieszczęśliwą nazwę, że jej drugi człon zawsze jest cenzurowany. Wiadomo, w momencie powstawania nikt o tym nie myślał, ale nawet wyszukując ją na Youtube, drugie słowo zawsze będzie ucinane.

Kwadratowa i powrót w 2022 roku

Trudno powiedzieć, czy to właśnie przez tę cenzurę, czy ogólne znudzenie tematem, a może zwyczajnie wypadnięcie przez Skffa z algorytmu, ale oficjalne ogłoszenie obejrzało po 2 dniach mniej, niż 25 tysięcy osób.

Wynik raczej średni, biorąc pod uwagę fakt, że jest to przecież chyba najpopularniejszy projekt tego typu, który kiedykolwiek powstał w polskiej społeczności Minecrafta. Na ten moment nie ma jeszcze listy uczestników, ale jak słyszymy, mają się pojawić tak samo nowe twarze, jak i starzy wyjadacze.

Czy tym razem to wszystko się sprawdzi? Poprzednie edycje wywoływały wiele emocji, tak samo pozytywnych, jak i negatywnych. Sam Skkf przyznaje, że przeniesienie się w pełni na Twitcha powodowało szybkie wyczerpanie się contentu. Może tym razem będzie inaczej.

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft