w ,

Popularny youtuber Minecrafta ujawnia, ile pieniędzy zarobił w rok dzięki Kwadratowej Masakrze

Nitashi jest jednym z popularnych youtuberów, który bardzo ambitnie podszedł do tematu KM.


Nitashi był jednym z twórców, który grał na Kwadratowej Masakrze – serwerze przeznaczonym głównie dla popularnych youtuberów i streamerów. W związku z różnymi problemami, jakie miał serwer, Nitashi postanowił odejść.

W filmiku pożegnalnym znajduje się też informacja o tym, ile pieniędzy youtuber zarobił dzięki KM. Okazuje się, że jest to naprawdę duża kwota.

Ile Nitashi zarobił w rok?

Jak słyszymy, dzięki Kwadratowej youtuber zyskał podczas pierwszego sezonu około 100 tysięcy subskrypcji. To z kolei przełożyło się na lepsze “deale” reklamowe, większe współprace etc. Jak to wygląda, jeżeli chodzi o pieniądze?

“Dzięki KM w ciągu roku zarobiłem około 350 tysięcy złotych, za które kupiłem sobie samochód, za które spłaciłem wszystkie swoje długi i za które jeszcze mam odłożone sporo pieniędzy na koncie (…)”

Czy to dużo, czy mało w skali Youtube? Jeżeli chodzi o takie wyświetlenia, jakie miał Nitashi, to na pewno bardzo dobry wynik. Można się domyślać, że większość pieniędzy nie pochodzi bezpośrednio z Youtube, a z Facebooka, który nieoficjalnie proponował umowy nawet po 40 tysięcy złotych miesięcznie.

Dzisiaj oczywiście ta sytuacja się zmieniła. Wiele osób uciekło z FB po zgromadzeniu środków na koncie i przeniosła się na Twitcha.

Youtuber usunął filmy z Kwadratowej, a jego ostatnie materiały mają raczej średnią oglądalność.