w

Wersja 1.20 Minecraft może być bliżej, niż się wydaje. Mojang już zaczęło “to” robić

Wygląda na to, że pierwsze Snapshoty wersji 1.20 powinny pojawić się już za kilka, bądź kilkanaście dni.


Wszyscy myśleli, że Mojang da graczom chwilę oddechu. Wygląda jednak na to, że deweloperzy mają inne plany. Studio już od lat prowadzi specjalną stronę, umożliwiającą tropienie wszelkiego rodzaju bugów i błędów.

To właśnie na tej stronie pojawiły się cztery bugi odwołujące się do wersji 1.20 i “przyszłych aktualizacji”. Jest to o tyle istotne, że podpowiada, iż 1.20 może się również pojawić nawet w przyszłym tygodniu.

Kiedy 1.20 w Minecracie?

Na ten moment są cztery błędy. Każdy może sobie to sprawdzić na własną rękę za sprawą strony Mojangu “https://bugs.mojang.com/”. Wystarczy wybrać wersję 1.20 i przyszłe, by naszym oczom ukazał się taki widok:

Istnieje szansa, że pierwszy Snapshot wersji 1.20 zostanie wydany niedługo po oficjalnym wypuszczeniu 1.19.1. Optymalnym terminem byłby przyszły tydzień i okolice środy. Przypomnijmy, że 1.19.1 będzie wydane 28 czerwca, czyli we wtorek.

Co prawda Mojang zaznacza tutaj, że update zostanie wydany pod warunkiem, że nie wystąpią żadne problemy techniczne, ale deweloperzy raczej o to zadbają.