w

Youtuberka Minecrafta pojawiła się w telewizji, poruszając bardzo ważny dla siebie temat

Widzowie Dzień Dobry TVN mogli poznać historię youtuberki, która ostatnio stała się jeszcze popularniejsza.


W DDTVN pojawiało się stosunkowo dużo postaci związanych stricte z grami. Tym razem nie chodziło jednak konkretnie o granie czy zjawisko, jakim jest Youtube, a osobę. Natalia od dłuższego czasu nie czuła się dobrze we własnym ciele, o czym jej najbliższe środowisko doskonale wiedziało.

Dlatego finalnie Nolif przyznała, że jest w trakcie korekty płci, film na ten temat stał się absolutnym numerem jeden, jeżeli chodzi o kartę na czasie. Z perspektywy czasu można powiedzieć, że większość widzów to zrozumiała i nie ma z tym większych problemów.

Nolif pojawiła się w TVN

Cała rozmowa toczyła się wokół kwestii związanych z płcią, dziennikarze pytali, jak Nolif się czuje, w jaki sposób będzie to przebiegać, jak zareagowała widownia. Wywiad na pewno potrzebny i ciekawy. Kilkuminutowa rozmowa raz jeszcze potwierdziła, że decyzja Natalii jest przemyślana i zdecydowanie nie jest podyktowana “zachcianką”.

To były zwięźle przedstawione informacje, o których widzowie już wiedzieli.

Warto w tym wszystkim wspomnieć o Sandrze, narzeczonej Natalii, która wspiera ją w tej trudnej drodze. Dziewczyny mówiły do siebie w żeńskich zaimkach już od dłuższego czasu, więc to nie jest tak, że narzeczona została z dnia na dzień postawiona przed nową sytuacją.

To pierwszy tego typu przypadek na polskim Youtube, który jest bardzo istotny dla osób mających podobne przemyślenia, pozwala zobaczyć, jak może to wyglądać. Nolif nadal nagrywa Minecrafta, ma również kanał w pełni poświęcony vlogom i swojej osobie.