w

Zrobiła cosplay pokojówki z Minecrafta, pod którym musiała usuwać obrzydliwe komentarze mężczyzn

Jedna z cosplayerek postanowiła zająć się tematem Minecrafta. Jej przebranie wywołało wiele emocji, również tych negatywnych.


Zajmowanie się cosplayem niekiedy wymaga posiadania naprawdę grubej skóry. Szczególnie gdy tworzone stroje są choć trochę odkryte. Tym razem jedna z cosplayerek zrobiła przebranie bazujące na Minecrafcie.

To spotkało się z bardzo miłym przyjęciem społeczności, natomiast pod oryginalnym wpisem na Reddicie w pewnym momencie zaczęły znikać komentarze. Szybko wyjaśniło się dlaczego.

Cosplay z Minecrafta

Sam cosplay jest po prostu słodki. Widać, że autorka mocno musiała się napracować i poświęcić dużo czasu. Jest to wręcz idealny kostium na Halloween i z tą myślą został wykonany.

Temat zyskał dużą popularność, by w pewnym momencie zostać całkowicie zablokowanym. W tym momencie można na niego głosować, ale nie da się nic skomentować.

Z jakiegoś powodu ludzie zaczęli tam pisać naprawdę beznadziejne rzeczy, co potwierdziła sama cosplayerka. Mężczyźni pisali, że będą sobie robić pewne rzeczy do tego zdjęcia etc.

Nawet w społeczności Minecrafta zdarzają się tego typu rzeczy, a wydawało się, że jednak takie sytuacje są raczej zarezerwowane np. dla postaci z League of Legends lub Overwatcha.

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft