Reklama

Cofał na ekspresówce. Wbił w się w niego bus

Motoryzacja

Anna Dąbrowska

Cofał na ekspresówce. Wbił w się w niego bus
Reklama

Kierowca audi przeoczył zjazd i zaczął cofać na S5 na wysokości Leszna. Omal nie skończyło się tragedią. Straty na 100 000 złotych. Na drogach...

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Nie przegap najważniejszych wiadomości i śledź nasze sociale.

Wybrane dla Ciebie
Reklama
Reklama
Reklama
Powrót do strony głównej