Reklama

Motocyklista wjechał w tył samochodu na autostradzie A4. Nagranie

Motoryzacja

Tomasz Wojcik

Motocyklista wjechał w tył samochodu na autostradzie A4. Nagranie
Reklama

Motocyklista po prostu wjechał w tył samochodu. Nie zajechano mu drogi, jak to pierwotnie podawano. Pierwotnie w mediach pojawiła się informacja o tym, że...

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Nie przegap najważniejszych wiadomości i śledź nasze sociale.

Wybrane dla Ciebie
Reklama
Reklama
Reklama
Powrót do strony głównej