Reklama

Straż Miejska nałożyła 500 zł mandatu na osobę, która zgłosiła źle zaparkowany samochód

Straż Miejska nałożyła 500 zł mandatu na osobę, która zgłosiła źle zaparkowany samochód
Reklama

To wyjątkowa sytuacja, w której to nie osoba źle parkująca została ukarana. 500 złotych mandatu zapłacił zgłaszający. Pod jednym z wątków na...

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Nie przegap najważniejszych wiadomości i śledź nasze sociale.

Wybrane dla Ciebie
Reklama
Reklama
Reklama
Powrót do strony głównej