w

Polski raper zaskoczył odbiorców ceną swojej płyty. Tak drogo jeszcze nie było

Jeden z polskich raperów stwierdził, że inflacja wkroczyła także do jego przemysłu. Cena płyty została więc odpowiednio podniesiona.


Wszyscy przyzwyczaili się już do rosnących cen płyt, ale tak drogo jeszcze nie było. W momencie, gdy większość artystów przesuwa cenę do 50 złotych, Sentino poszedł o wiele, wiele dalej. I tak, raper za płytę „Kołysanka dla ulicy” liczy sobie blisko 90 złotych.

Płyta dostępna jest w przedsprzedaży, ale chyba najwięcej emocji wcale nie wywołuje to, co się na niej znajduje, a właśnie sama cena. Premiera została zapowiedziana na 27.07.2023, wysyłka trwa od wczoraj.

Nowa płyta Sentino i jej wysoka cena

Do tego należy doliczyć jeszcze wysyłkę. Z 90 złotych robi się więc spokojnie ponad 100 ziko. To już cena, która może naprawdę zaskakiwać, bo w środku nie znalazł się żaden bonus.

Mówimy tutaj więc o jednej płycie, która mieści na sobie 21 kawałków. Jeżeli się to sprzeda, to pewnie kolejni raperzy pójdą w tę stronę. Polski rynek zostanie tym samym mocno zweryfikowany, bo nie będzie już w sumie powodu, by sprzedawać płyty po 40 złotych, skoro i te po 90 się sprzedają.

DołączObserwuj
Więcej z Muzyka