w

Spotify Wrapped powróciło. Jak sprawdzić swoje statystyki muzyczne z 2023 roku?

Spotify Wrapped w końcu powróciło, jak to zawsze pod koniec każdego roku. Jak sprawdzić swoje statystyki?


Spotify Wrapped to bardzo wyczekiwana opcja użytkowników Spotify, która wychodzi zawsze pod koniec danego roku. Dzięki niej jesteśmy w stanie sprawdzić podsumowanie naszej muzycznej „przygody” danego roku i zobaczyć, jak to wszystko wyglądało.

Wiele osób zawsze na to czeka, chcąc sprawdzić swoje statystyki i pochwalić się ilością przesłuchanych godzin w ciągu ostatniego roku. A teraz Spotify Wrapped powróciło i już można sprawdzić swoje wyniki za 2023 rok.

Jak sprawdzić swoje Spotify Wrapped za ten rok?

Spotify Wrapped za 2023 rok zostało uruchomione właśnie dzisiaj, 29 listopada, czyli podobnie jak w zeszłych latach. Aby sprawdzić swoje wyniki, najłatwiej jest wejść na aplikację Spotify i kliknąć banerek „Wrapped”, który powinien znajdować się na górze ekranu. Gdy już w niego klikniemy, pojawi nam się taki widok.

Nie powinno to nikomu sprawić problemu. Spotify Wrapped powinno być już dostępne dla każdego, jednak czasami bywa tak, że aplikacje wrzucają nowe opcje falami. Oznacza to, że u niektórych funkcja pojawi się już na dniach, o ile oczywiście jeszcze nie możecie jej znaleźć w swojej aplikacji.

DołączObserwuj
Więcej z Muzyka