w

Za co tak naprawdę Sentino został porwany i pobity? Nitro zdradza kulisy całego zajścia

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać jednego z raperów, który jest uderzany w głowę po tym, jak oddał komuś swój zegarek.


Sentino to bardzo kontrowersyjna postać, o której ponownie zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą nagrania, jakie pojawiło się na Youtube. Opublikowało je anonimowe konto, na Story należącym do autora ten napisał, że to pokaz tego, jak obchodzi się z „kapusiami”.

Potem Sentino odniósł się do tego podczas swojego streama. Raper potwierdził, że został porwany:

Zostałem porwany. Zostało mi powiedziane przez sześć osób, że teraz dzwonimy do tego człowieka, że wisisz naszemu koledze pieniądze i wtedy musiałem się tłumaczyć z własnej wypowiedzi(…). Człowiek sobie podliczył, ile przez ostatnie lata zarobiłem i żąda pieniędzy, których nigdy od niego nie wziąłem, których nigdy razem ze mną nie zarobił(…).

O co tam chodziło?

O całej sytuacji wspomniał także Nitro, który mówi trochę więcej o tym, jak to wyglądało. Przy okazji jednego z eventów Nitro dowiedział się, że Sentino ma problemy finansowe, bo wydał czyjeś pieniądze.

Dość zaskakujący obrót spraw. Na pewno w ciągu kilku następnych dni będą się pojawiać na ten temat dodatkowe informacje.

DołączObserwuj
Więcej z Muzyka