w ,

Streamerka Twitch zbanowana za ściąganie stanika. Nagranie pokazuje, w czym problem

Jedna ze streamerek była przekonana, że nie zostanie zbanowana, dopóki podczas jej transmisji nie pojawią się odsłonięte sutki.


Streamerki ostatnio naprawdę szaleją, przekraczając kolejne granice. RhiannonHughes69 uznała, że świetnym pomysłem będzie wystąpienie w stroju króliczka i powolne go zdejmowanie. Wszystko to na Twitchu.

Niektóre klipy nie nadają się nawet do pokazania, bo byłaby to po prostu jedna, wielka, zamazana plama, ale kilka ujęć już spokojnie pozwoli zorientować się w sytuacji. Oczywiście stream z miejsca stał się popularny i został bardzo szybko zbanowany.

Permanentny ban za zdejmowanie stanika

Już sam nick “RhiannonHughes69” doskonale mówi, czego się spodziewać. Zaczęło się stosunkowo niewinnie, choć już w sposób, który łamał regulamin Twitcha.

Potem było już tylko gorzej. Streamerka zdejmowała stanik, zakrywając piersi rękami i to prawdopodobnie to było powodem bana.

Wiadomo, że jest kilka rodzajów permanentnych blokad. Od jednych można się odwołać, od innych nie ma takiej możliwości. W tym przypadku spokojnie można mówić o tej drugiej opcji. Chociaż z drugiej strony “pomyłka” sprzed kilku miesięcy skończyła się 3-dniowym zawieszeniem i żadnymi dalszymi konsekwencjami. A tam było widać wszystko i to dość wyraźnie.