w ,

Streamerka zbanowana za malowanie ciała pocisnęła Twitcha “powinnam malować swoją *aginę”

Jedna ze streamerek zajmujących się malowaniem ciała dostała permanentną blokadę.


Streamerki zajmujące się malowaniem ciała są bardzo często banowane. Głównie z tego względu, że sam Twitch nie za bardzo wie, gdzie leży granica, której nie należy przekraczać. W tym przypadku wiele osób przyznaje jednak Twitchowi rację.

DelightDaniTV została permanentnie zbanowana, oczywiście z możliwością odwołania się. Jak zawsze przy takich sytuacjach, streamerka od razu napisała o całym incydencie na swoim Twitterze.

Ban za malowanie nagiego ciała

Cała kontrowersja polega na tym, że ToS Twitcha pozwala na malowanie ciała w momencie, gdy streamerki lub też streamerzy, zasłonią swoje sutki. W tym przypadku sutki były zasłonięte, natomiast cały obraz budził pewne obawy widowni.

WERSJA BEZ CENZURY NA OFICJALNYM TWITTERZE

Streamerka wspomina, że jedna z dziewczyn za pokazanie “wszystkiego” została zawieszona jedyne na 3 dni, ona z kolei dostała perma. I jak najbardziej, tutaj należy przyznać rację, że TTV nie jest konsekwentny, jeżeli chodzi o długość blokady. To dlatego Dani wprost napisała, że już lepiej było malować inne miejsca intymne, wówczas nie dostałaby bana.

Widzowie i przypadkowi użytkownicy Twittera wspominali, że zasłonięcie sutków nie załatwia sprawy nagości. Natomiast Twitch sam otwarcie o tym pisze w swoim regulaminie. Teoretycznie więc taka nagość nie jest nagością, jeżeli nie widać sutków.

To jedna z podobnych spraw. Można przypuszczać, że Twitch w końcu zakaże po prostu tego typu transmisji, gdyż w wielu przypadkach wywołują one kontrowersje.