w

Blizzard cenzuruje “Teabagging”. Nie da się go już robić w Overwatch

Blizzard w najnowszej aktualizacji PST usunął możliwość “Teabaggowania”.


Gracze informują, że najnowsza aktualizacja Overwatch na serwerze testowym cenzuruje tzw. “Teabaggowanie”. Polega to na staniu nad kimś i szybkim kucaniu.

W tym momencie nie da się po prostu tego zrobić. Ciało uśpionego lub zlikwidowanego gracza zachowuje się, jak przeszkoda.

Koniec z Teabaggowaniem w Overwatch

Bez żadnej większej informacji, w Overwatch usunięto możliwość kucania nad zlikwidowanymi lub uśpionymi przeciwnikami. Gracze informują, że ciała zachowują się, jak przeszkody i nie da się nad nimi stanąć.

Prawdopodobnie zostanie to zmienione, bo powoduje to wiele problemów, szczególnie w wąskich przejściach. Gracze nie są zachwyceni tymi zmianami i pytają, po co Blizzard w to ingeruje. Odpowiedzi jednak nie ma i prawdopodobnie nie będzie. Istnieje możliwość, że jest to błąd, natomiast wygląda to na celowe działanie.

Trudno powiedzieć, dlaczego w ogóle developerzy się za to zabrali i komu to przeszkadzało. Nie jest to element gry, bez którego nie można żyć, ale sensowność jego usunięcia stoi pod dużym znakiem zapytania.