w

Blizzard musiał wycofać najnowszą aktualizację Overwatcha w związku z zaskakującym błędem

Do Overwatcha wprowadzono nową aktualizację, zmieniającą balans kilku bohaterów. Co ciekawe, patch musiał zostać cofnięty.


Gracze Overwatcha czekają już na kolejny event, tym razem związany z Chińskim Nowym Rokiem. Tymczasem do gry dość nieoczekiwanie wprowadzono nową aktualizację, która zawierała poważny błąd.

W efekcie cała aktualizacja musiała być cofnięta. Oczywiście wiele osób uważa, że jest to kolejny dowód na to, jak deweloperzy podchodzą do pierwszej części gry, pozwalając na tak duże błędy. Taka sytuacja nie jest jednak jakaś niesamowita, chociażby w LoLu bardzo często Riot musi się ratować dodatkowymi łatkami.

Cofnięta aktualizacja Overwatcha

Patch zawierał kilka zmian balansu, z czego najważniejsza była chyba aktualizacja Moiry. Postać mogła teraz bez większych problemów dostawać się w miejsca, które wcześniej były niedostępne. To na swoim Twitterze pokazuje Naeri:

Co było powodem cofnięcia całej aktualizacji? Strzały Hanzo przechodziły przez bariery. Początkowo niektórzy myśleli, że to zamierzone, ale po chwili zastanowienia jasnym było, że jest to błąd.

Blizzard nie bawił się w półśrodki i zdecydował się wycofać aktualizację. W tym momencie można to uznać jedynie za ciekawostkę, bowiem błąd został naprawiony, a na serwery zawitała odpowiednia łatka.