w

Blizzard o tym, jak zmienią się bohaterowie wsparcia w Overwatch 2. Brigitte bez ogłuszenia

AndyB ponownie zabrał głos, tym razem w kwestii bohaterów wsparcia.


Przy wszystkich informacjach tego typu należy pamiętać, że mówimy tutaj o wczesnym etapie zmian i balansu postaci. To, co zmienia obecnie Blizzard wcale nie musi znaleźć się w ostatecznej wersji Overwatch 2.

AndyB, Community Manager, który kilka dni temu opowiedział o jego odczuciach odnośnie grania w Overwatch 5vs5 wypowiedział się teraz na temat postaci wsparcia. Dobrą wiadomością jest fakt, że ogólnie rola ta będzie podobna, natomiast oczywiście konkretni bohaterowie przejdą większe i mniejsze zmiany.

Czego się spodziewać?

Jak czytamy, na ten moment Blizzard nie wprowadził “tony zmian” w kwestii supportów, choć są już takie, które spokojnie można nazwać znaczącymi. Wśród nich jest chociażby usunięcie ogłuszenia u Brigitte.

AndyB uspokaja, że ogólnie granie ulubionymi postaciami wsparcia powinno być bardzo podobne. Dodatkowo gracze dowiedzieli się, że studio na tym etapie nie zamierza usuwać możliwości leczenia samego siebie (w przypadku przykładowo Any).

Na koniec pojawia się wiadomość, że trwają testy ogólnego osłabienia leczenia. Jak czytamy, postacie wsparcia przy 5vs5 były wręcz za dobre w utrzymywaniu całej drużyny przy życiu.

Z wypowiedzi Blizzarda wynika, że kwestie balansu są już na tapecie, ale zdecydowanie nie zostały przyklepane.