w

Blizzard organizuje huczny “Overwatch 2 Reveal Event”. Wszystko, co trzeba o nim wiedzieć

Od jakiegoś czasu Blizzard zapowiadał “coś”, co miało się odbyć 16 czerwca i finalnie, na kilka dni przed tą datą deweloperzy zaplanowali na Youtube premierę czegoś, co nosi nazwę “Overwatch 2 Reveal Event”.


W temacie Overwatcha dzieje się stosunkowo dużo. Niedawno Blizzard podzielił się swoimi przemyśleniami na temat Moiry, dyskutowano o nowej umiejętności i przyszłości postaci. Są to jednak rzeczy, które docierają tylko do tej rdzennej społeczności, która nadal jest przy Overwatchu.

Trudno jednak, by było inaczej, skoro większość ludzi czeka już na kolejną betę, a może i nawet premierę Overwatch 2. I w końcu może nadchodzić coś, co przybliży nas do oficjalnego ogłoszenia jakiejś konkretnej daty wydania drugiej części.

Ponad 42 minuty streama

Blizzard zaplanował na Youtube premierę “Overwatch 2: Reveal Event” – dość zaskakująca nazwa, szczególnie jak na fakt, że przecież wydawałoby się, że o Overwatch 2 wiadomo już całkiem dużo. A tutaj tytuł sugeruje, że to dopiero teraz coś zostanie odsłonięte.

Standardowo społeczność Overwatcha spekuluje na temat nowych bohaterów, funkcji, map etc. Doświadczenie z poprzednich takich transmisji nieco to jednak tłumi, choć rzeczywiście – stream ma trwać ponad 42 minuty, więc można się spodziewać czegoś więcej, niż kolejnych przemyśleń deweloperów.

Takie premiery mają to do siebie, że jeżeli są zaplanowanym filmem, to stosunkowo łatwo można z nich wyciągnąć informacje o długości. Dzięki temu wiadomo, że Blizzard przygotował 42 minutowy film “ujawniający Overwatch 2”. Co może się w nim znajdować? W zasadzie wszystko.

Najciekawszą informacją, jaka może się pojawić będzie data premiery Overwatch 2. Obecnie wydaje się, że ludzie spoza tej bardzo zamkniętej grupy najwierniejszych fanów trochę olewczo podchodzą do wiadomości o balansie, o mapach etc. Wszyscy chcieliby poznać konkrety, a jeszcze lepiej sami wypróbować, czym jest tryb PvE.