w

Blizzard szykuje się do ogłoszenia bety Overwatch 2? Pliki drugiej części miały się pojawić na Battle.net

W sieci zaroiło się od informacji o tym, że na Battle.net pojawiły się pliki odwołujące się do drugiej części Overwatch.


Wszyscy gracze Overwatch czekają na jakiekolwiek nowe informacje związane z drugą częścią. Dlatego nic dziwnego, że informacja o nowych plikach na Battle.net wywołała tak duże zamieszanie.

Według nieoficjalnych informacji, do klienta wgrano nowe pliki, zawierające nazwę “prov2”, która miałaby być nazwą kodową Overwatch 2.

Blizzard szykuje się do bety?

Osoby zajmujące się Overwatch informują, że w plikach pojawiły się odwołania do Overwatch 2. Nie należy jednak tego traktować, jako coś pewnego. Pliki CDN niekoniecznie muszą oznaczać, że coś jest na rzeczy, natomiast jak najbardziej mogą.

Jeżeli faktycznie Blizzard szykuje się do bety, to coraz bardziej prawdopodobny jest scenariusz, że beta OW2 pojawi się po BlizzOnline albo dla wszystkich, albo dla wybranej grupy osób. Przypomnijmy, że wydarzenie rozpocznie się 19 lutego 2021.

Trzeba jednak wspomnieć, że nie wiadomo, czy na pewno “prov2” to nazwa kodowa dla Overwatch 2 mimo tego, że takie głosy pojawiają się na Twitterze i Reddicie. Faktycznie jednak “pro” jest nazwą pierwszej części, więc w miarę logiczne wydaje się nazwanie OW2 jako “prov2”.