w

Blizzard zachęca graczy Overwatch to testowania nowych zmian, dając im darmową skrzynkę

W jaki sposób Blizzard zachęca do wypróbowania nowych zmian?


Wczoraj do Overwatch weszła nowa aktualizacja, która wprowadziła kilka poprawek i dodała między innymi kolejne eksperymenty. Te można już testować, a Blizzard stwierdził, że dobrą zachętą do zagrania w nowym trybie będzie darmowa skrzynka.

Kiedyś wiele mówiło się o tym, że Blizzard musi dawać coś graczom w zamian za testowanie wszystkich zaplanowanych zmian na PST i wygląda na to, że właśnie poczyniono pierwszy krok.

Darmowa skrzynka za testowanie eksperymentów

Same eksperymenty w tym momencie przejęły na dobrą sprawę rolę PST, czyli serwera testowego. Mało kto tam grał, mało kto w ogóle był zainteresowany zmianami przeliczników, co wymagało instalacji osobnego regionu.

Wtedy społeczność podpowiadała Blizzardowi, że darmowe skrzynki byłyby bardzo dobrą opcją, jeżeli chodzi o zachęcenie społeczności.

Wygląda na to, że deweloperzy posłuchali. Za wygraną w trybie eksperymentów otrzymuje się jedną dodatkową skrzynkę.

I choć nie jest to nic niezwykłego, to nadal stanowi miły podarunek za stosunkowo niewielki wysiłek. Jeden, dwa mecze i skrzynka zgarnięta. Na pewno będzie to w przyszłości rozwijane, być może o większą ilość skrzynek, albo innych przedmiotów – choć na skórki, emotki etc. nie ma co liczyć.