w

Czy nowa skórka Burzyciela może zapowiadać podwodną mapę w Overwatch?

Wczoraj uruchomiono Rocznicę 2020, a wraz z nią udostępniono oficjalne grafiki promocyjne.


Rocznica jest naprawdę ciekawym eventem, który wywołuje w graczach spore emocje. Głównie ze względu na możliwość zakupu różnych skórek z przeszłych wydarzeń. To czas, w którym wracają też różne tryby gry i można zrobić coś w rodzaju przeglądu Overwatch – co się zmieniło etc.

Czy Burzyciel może zapowiadać nową mapę?

Wśród nowości znalazła się skórka do Burzyciela. Już samo jej pojawienie się obudziło różne spekulacje na temat podwodnej lokacji. Te głosy zaczęły być jeszcze głośniejsze po ujawnieniu oficjalnej grafiki promocyjnej dla tego konkretnego skina.

Widzimy tutaj Burzyciela, który znajduje się na dnie jakiegoś wodnego obszaru. To od razu zrodziło wiele spekulacji, że Blizzard właśnie zapowiedział podwodną mapę i naprawdę pojawi się ona w grze.

Nie należy jednak traktować tego, jak zapowiedzi mapy. Nowe lokacje już zostały zapowiedziane i wiemy, co pojawi się na start Overwatch 2. Podwodna mapa rzeczywiście byłaby świetnym dodatkiem, ale trudnym do zrealizowania. Nie wiadomo, czy można w ogóle łączyć pokazaną grafikę z tym, co zostanie dodane w przyszłości. Na pewno brzmi to ciekawie, ale nie jest żadnym gwarantem.

Warto przypomnieć, że wśród wszystkich konceptów Blizzarda znalazła się mapa o nazwie “Galapagos”. Nigdy jej nie dokończono, ani nie ujawniono o niej zbyt wielu informacji, natomiast rzeczywiście była wśród pomysłów.