w

Czy warto kupić Overwatch w 2019 roku?

BLIZZARD

Czy warto kupować Overwatch?


Takie pytanie zadawaliśmy praktycznie co roku. Dzisiaj przyszła pora na kolejnego newsa z serii, czy warto obecnie włożyć kasę w tytuł Blizzarda.

Gra do sprzedaży trafiła dobre 3 lata temu, trochę nam się zestarzała i według wielu osób nie jest już oczkiem w głowie niebieskich.

Overwatch w 2019 roku

Od zawsze twierdziłem, że Overwatch jest jedną z najlepszych gier na dla nowych graczy. Jeżeli zastanawiacie się nad tym, czy warto kupować OW w 2019 roku, to odpowiedź jest bardzo prosta – warto.

Produkcja dla nowych osób jest po prostu genialna. Oferuje mnóstwo bohaterów, mnóstwo map, trybów gry i funkcji, których próżno szukać w innych grach na rynku. Co kilka miesięcy odbywają się tutaj ciekawe eventy, w czasie których otrzymujemy:

  • Powracające tryby gry
  • Nowe przedmioty kosmetyczne, jak skórki, emotki, prezentacje zagrania, ikony gracza czy graffiti

Oprócz tego co jakiś czas wychodzą nowi bohaterowie, czy nowe mapy. Gra przechodzi ciągłe zmiany balansu, dzięki czemu zachowuje cały czas świeżość.

Miłym akcentem są również wątki fabularne, jak filmy animowane, komiksy i opowiadania. Mimo, że dawno nie wyszło nic nowego, to nadal można się nieźle wciągnąć w fabularny aspekt gry.

Dlaczego więc o Overwatch mówi się “Dead game”?

Overwatch obecnie nie proponuje wiele, jeżeli chodzi o starych wyjadaczy. Eventy się powtarzają, skórki nie robią już takiego szału, a nowi bohaterowie okrojeni są z chociażby fabuły, jaka była ważnym elementem Overwatch.

Twórcy nie odcięli zasilania, ale zawiesili Overwatch w pewnym stanie, w którym gra po prostu sobie tkwi. Nie przyciąga nowych osób, ale też nie traci obecnych graczy. Dla nowych osób nie będzie to miało jednak znaczenia i będą miały zagwarantowaną dobrą zabawę na kilka miesięcy.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Overwatch