w

Dlaczego Doomfist niedługo może otrzymać nowego skina w Overwatch i jak może wyglądać?

Wygląda na to, że przy okazji publikacji nowej książki Overwatch “The Hero of Numbani” dowiedzieliśmy się o nowym skinie dla Doomfista.


Niedawno Blizzard uruchomił przedsprzedaż książki “The Hero of Numbani”. Wprawni gracze wypatrzyli w pierwszych fragmentach wskazówkę, która może przepowiadać skórkę do Doomfista.

Blizzard uwielbia tego typu zagrywki, więc bardzo możliwe, że rzeczywiście bohater w najbliższym czasie dostanie nowy przedmiot kosmetyczny.

Doomfist z nowym skinem?

Pamiętajcie, że to jedynie wskazówka. Nie musi oznaczać nowego skina, choć jak najbardziej może. O co dokładnie chodzi? Strój Doomfista opisywany jest jako “Agbada”. Jak czytamy w Wikipedii jest to:

“Rodzaj wierzchniego odzienia, długiej i obszernej sukni. Bardzo popularna w krajach Zachodniej Afryki oraz w Północnej Afryce”

Google grafika wyświetla przeróżne rodzaje takiego ubrania i trudno wskazać na jakieś konkretne. Tradycyjna wersja często miała żółte wersje, natomiast nie jest powiedziane, że Blizzard pójdzie akurat w ten kolor.

GOOGLE GRAFIKA

Następną okazją na przedmioty kosmetyczne będą Letnie Igrzyska, natomiast nijak nie łączy się to z długą suknią. Bardziej prawdopodobne, że zobaczymy po prostu czasowe wyzwania, które zbiegną się w czasie z promocją książki.