w

Dlaczego następna aktualizacja Overwatch może zawierać coś specjalnego?

Następna aktualizacja Overwatch może być bardzo ciekawa, a przynajmniej na to wskazują gracze.


W Overwatch ostatnio roi się od spekulacji. Jak pokazał jednak przeciek o Goździk Łasce, niekoniecznie wszystko musi się sprawdzać i być prawdą. Tymczasem społeczność wpadła na kolejny trop, który według niepotwierdzonych teorii może oznaczać nadejście ciekawego dodatku w kolejnej aktualizacji serwera testowego Overwatch.

Wiadomość Jeffa Kaplana odnośnie 1vs1 w Overwatch

Jeff Kaplan jest obecny na kilku serwerach Discord, gdzie czasem pojawiają się jego odpowiedzi na zadawane przez graczy pytania. Tym razem jedno z nich zadał Jay3, znany streamer Twitch, którego obserwuje blisko 140 tysięcy osób.

Wyzwał on na pojedynek 1vs1 Torbjornami Jeffa Kaplana, raczej nie spodziewając się żadnej ciekawej odpowiedzi. Jeff jednak wiadomość odczytał i odpisał:

Wiadomość znalazła się na Twitterze streamera i wywołała duże emocje. To głównie dlatego gracze zaczęli spekulować na temat jakiegoś dodatku na serwerach testowych, który będzie dotyczył albo Torbjorna, albo pojedynków 1vs1, albo jeszcze czegoś innego, co Jeff z przyjemnością zaprezentuje do spółki ze streamerem.

Trudno jednak potwierdzić, że na pewno chodzi tutaj o coś większego. Zastanawiające jednak, że wpis na Twitterze ze screenami wiadomości został usunięty, a Jeff nie chce toczyć pojedynku na “live”, a zamiast tego woli następną aktualizację PST.