w ,

Film ze streamerką najgorzej ocenianym filmie na kanale Overwatch w historii?

Najnowszy film na oficjalnym kanale jest najgorzej ocenianym materiałem w historii. Tyle krytyki nie było pod żadnym innym filmem.


Do Letnich Igrzysk zostało jeszcze trochę czasu, więc Blizzard postanowił wykorzystać tę wolną chwilę i opublikować pewien film na swoim oficjalnym kanale Overwatcha. Problem? Mało kto w ogóle rozumie po co i dlaczego Fran opowiada całemu światu o swojej akcji w grze.

Film na oficjalnym kanale, który wywołał sporo kontrowersji

Blizzard opublikował na oficjalnym kanale film, przedstawiający streamerkę opowiadającą o jednej ze swoich akcji w grze. I nie byłoby w tym nawet nic złego, gdyby nie fakt, że tej akcji po prostu tu nie ma.

Widzowie niekoniecznie zrozumieli cały przekaz. Wszystko to w zamyśle miało chyba pokazać, że kobiety są bardzo ważnym elementem Overwatcha, przynajmniej o takim celu filmu wspomina sama Fran.

Gracze uznali, że ten film nie nadaje się na oficjalny kanał, przez co pierwszy raz w historii kanału liczba negatywnych ocen była taka sama, jak tych pozytywnych. Na kanale znajdują się filmy z większą ilością łapek w dół, natomiast w takiej skali i przy takich wyświetleniach śmiało można powiedzieć, że jest to jeden z najsłabiej przyjętych materiałów w historii gry.

Czy to wina samej Fran? Raczej nie, jest bardzo pozytywną osobą, która zrobiła wiele dla społeczności OW. Film po prostu zupełnie tego nie pokazuje i postronna osoba nawet nie wie, o co tutaj na dobrą sprawę chodzi.

Do tego wszystkiego dochodzi też frustracja obecną sytuacją w Overwatch, w której wszyscy czekają na Letnie Igrzyska, czy w ogóle jakieś nowości oprócz wyzwań za skórkę.