w

Gracze bezlitośnie śmieją się z Blizzarda i pokazują, jak będą wyglądać reklamy w trakcie gier Overwatch

Ostatnie wydarzenia podczas Overwatch League dały społeczności Overwatch mocno w kość.


Podczas ostatnich meczów Overwatch League, czyli najważniejszej ligi Overwatch na świecie pojawiły się dość inwazyjne reklamy. Z jakiegoś powodu były wyświetlane nie tylko podczas przerw w meczach, ale także podczas nich.

Dochodziło do sytuacji, w której w środku walki nagle pokazywała się wielka reklama. Gracze sami nie wiedzieli, czy bardziej się z tego śmiać, czy płakać.

Reklamy w środku gry

Gracze nie zostawiają na Blizzardzie suchej nitki i proponują, by pójść za ciosem. Użytkownik Reddita o nicku shizzmynizz zaproponował, by nie ograniczać się tylko do Overwatch League. Zamiast tego reklamy mogłyby lecieć również podczas prezentacji zagrania meczu.

Choć wizja koszmarna i oby się nie ziściła, to w obecnej sytuacji trudno znaleźć osobę, która byłaby zszokowana. Miejmy nadzieję, że ten “feature” nigdy się nie ziści.

Już niedługo dowiemy się, czy Blizzard wyciągnął wnioski z ostatniego tygodnia i z takich właśnie propozycji i nie będzie już puszczał reklam w samym środku teamfightu. Kolejne mecze OWL rozpoczynają się już 15 lutego.