w

Gracze mocno zawiedzeni najnowszym eventem. Słabo nawet, jak na obecny stan Overwatcha?

Wczoraj w Overwatchu rozpoczął się kolejny event – “Rok Tygrysa”. Gracze szybko zorientowali się, że Blizzard wydał tylko dwie legendarne skórki.


Blizzard w Overwatchu co roku powtarza dokładnie te same wydarzenia, ale zmienia jedynie niektóre elementy. To doprowadziło do sytuacji, w której daniem głównym dla tych starszych stażem graczy są przedmioty kosmetyczne.

Można się z tego nabijać i mówić, że przecież to tylko skórki, natomiast to właśnie na przedmiotach kosmetycznych opiera się cała monetyzacja takich produkcji, jak Valorant, Fortnite, LoL. Wiadomo więc, że będzie to istotny element rozgrywki.

Tylko dwie legendarne skórki

W najnowszym wydarzeniu dodano tylko dwie legendarne skórki i trzy skiny w ramach wyzwań. Społeczność bardzo szybko to wyłapała. Jest to bowiem naprawdę słaby “wynik”, nawet jak na Overwatcha.

Powstały teorie o tym, że do premiery Overwatcha 2 Blizzard będzie ucinać wszystko, nawet ilość nowych przedmiotów kosmetycznych. Dzisiaj jednak wiadomo, że niekoniecznie musi tak być. Dotesports otrzymało odpowiedź od rzecznika, która wyjaśnia, że w 2022 roku pojawi się więcej legendarnych skórek.

Te wszystkie odpowiedzi zawsze są niesamowicie nieprecyzyjne, pozostawiają wiele znaków zapytania. Więcej legendarnych skórek to oczywista oczywistość, ale czy będzie ich więcej podczas wydarzeń? W teorii Blizzard ma rozwinąć ten wątek w trakcie roku, ale wiadomo, jak to w przeszłości było z takimi deklaracjami.