w

Gracze Overwatch dostali skina do Smugi, tyle, że nie na ten serwer. Jak to naprawić?

Gracze Overwatch otrzymali już swoją skórkę do Smugi za oglądanie finałów OWL. Jest tylko jeden problem.


Zgodnie z zapowiedziami, gracze oglądający finały Overwatch League otrzymali na swoje konta nową skórkę do Smugi. Chyba, że mowa o graczach EU, ci mają dość niecodzienne problemy, jeżeli chodzi o odbiór skina.

Wiele osób zgłasza, że mimo oglądania, skórka nie pojawiła się na ich kontach. Z wyjaśnieniem tej zagadki przyszedł między innymi Filip na grupie Overwatch Polska.

O co chodzi i jak to naprawić?

Jak pisze Filip, dużo osób z regionu EU ma z tym problem, a rozwiązanie jest stosunkowo proste i w większości przypadków działa. Jeżeli oglądaliście finał i uważacie, że powinniście otrzymać skórkę, to warto sprawdzić jej status zmieniając po prostu region.

“Wygląda na to że spora część Europy ma ten problem. Mi pomogło zalogowanie się na serwery Amerykańskie i tam założenie skórek na bohaterkę. Potem wróciłem na serwery EU i wszystko było. Nie u wszystkich to działa, niektórzy musieli jeszcze przejść na azjatyckie zanim się naprawiło.” – pisze Filip.

I rzeczywiście, rozwiązaniem jest po prostu zmiana regionu, ustawienie sobie tam skórki i powrót na EU. Czasem trzeba zajrzeć także na serwer azjatycki, czasem nie jest to konieczne.

@Karol

Jeżeli ta mała sztuczka nie pomoże, to po prostu trzeba czekać na kolejną aktualizację, która pojawi się już niedługo, bo razem z Halloween. Przypomnijmy, że event rusza już 13 października 2020, czyli w najbliższy wtorek. To wtedy w Overwatch powinien pojawić się również patch i możliwa naprawa błędu ze skinem Smugi.