w

Gracze Overwatch już dwa lata temu stworzyli tę skórkę do Burzyciela. Komu wyszło lepiej?

Wczoraj Blizzard ujawnił nową skórkę do Burzyciela.


Poznaliśmy w sumie pięć nowych skórek, jakie będą do zdobycia podczas Rocznicy 2020 w Overwatch. Wśród nich znajduje się między innymi skin do Burzyciela.

Okazuje się, że jeden z graczy wpadł już w przeszłości na pomysł takiej skórki i to dwa lata temu.

Fanowski, czy oficjalny?

“Dango_Chain” na swoim Twitterze wspomniał, że dwa lata temu stworzył podobny koncept i fajnie po takim czasie porównać go z wizją Blizzarda.

2 lata temu zaprojektowałem tę podwodną skórkę do Hammonda. Zabawnie jest porównać to z niesamowitą oficjalną skórą łodzi podwodnej, którą ujawnił dziś Blizzard.

Oczywiście nie ma tutaj mowy o jakimś wzięciu pomysłu. Choć jest szansa na jakąś inspirację, to zdecydowanie nie ma w tym nic złego, a i na to szansa jest raczej mała.

Fanowska praca też wygląda fajnie. Według części osób nawet w niektórych elementach lepiej, niż ta oficjalna. To jednak nie są wyścigi i trzeba pamiętać, że Blizzarda ogranicza czytelność przedmiotów kosmetycznych, czy poziom ich skomplikowania.

Nadal jednak miło porównać tego typu prace. Głównie dlatego, że pokazują jak dobre koncepty przewijały się w przeszłości w społeczności Overwatch. Niektóre pomysły były na tyle dobre, że wpadł na nie również Blizzard.