w

Gracze Overwatch mogą wybrać, kto dostanie nowego skina za oglądanie May Melee

Blizzard dał graczom możliwość zdecydowania, kto dostanie następnego skina.


Mimo tego, że w temacie Overwatch jest stosunkowo cicho, to nadal wiele osób codziennie loguje się do produkcji Blizzarda lub śledzi profesjonalne rozgrywki. Deweloperzy oczywiście czekają z nowościami do Overwatch 2, natomiast co jakiś czas mają dla społeczności coś ciekawego.

Tym razem gracze mogą wybrać, kto dostanie specjalną skórkę w ramach oglądania “May Melee”. Na pewno będzie to sposób na promocję dropów na Youtube. Co o tym wiadomo?

Głosowanie na skina do Overwatch

Na oficjalnym profilu Overwatch League pojawiło się głosowanie odnośnie ekskluzywnego skina, jaki pojawi się w ramach oglądania przez cztery godziny “May Melee”. Gracze dostali wybór spośród czterech możliwości.

Na ten moment zdecydowanie wygrywa Ana, ale to się jeszcze może zmienić.

  • Winston – 26%
  • Zaria – 17%
  • Mei – 10%
  • Ana – 45%

Jeżeli kompletnie nie śledzicie tego, co dzieje się na profesjonalnej scenie Overwatch, to musicie wiedzieć tyle, że Blizzard w końcu uruchomił dropy na Youtube. Za oglądanie na platformie Google dostajecie żetony etc. Działa to niesamowicie opornie, ale to dopiero pierwsze testy, więc do pewnego momentu trzeba być wyrozumiałym.

Skin, o którym pisze Blizzard, będzie dostępny za obejrzenie czterech godzin transmisji “May Melee” – to startuje 2 maja 2021 i potrwa do 9 maja 2021. Warto więc połączyć swoje konto Youtube z Blizzardowym i obejrzeć kilka godzin.