w

Gracze Overwatch sami znaleźli sposób na tryb nocny. Przynajmniej do momentu, kiedy Blizzard to naprawi

Gracze Overwatcha od lat prosili o tryb nocny, teraz sami znaleźli sposób na to, by w nocy nie dostawać białym lobby po oczach.


Tryb nocny w grach nie jest niczym niesamowitym. Wiele gier na ten moment albo w ogóle nie używa jasnych kolorów w lobby, albo daje możliwość zmiany tła. Overwatch z kolei stawia na jasne tła, które mogą irytować.

Nie jest to coś, co niesamowicie wpływa na rozgrywkę, ale na pewno potrafi zdenerwować. Szczególnie, że gracze sami wymyślili, jak ten problem rozwiązać. Na ten moment jest to błąd, ale taki, którego naprawy praktycznie nikt nie chce.

Tryb nocny w Overwatchu

Użytkownik Reddita o nicku “HeelMePlz” pokazał sposób na to, by zmienić jasne tło na ciemne. Wystarczy przytrzymać “ESC” i trzymając ten klawisz nacisnąć na menu Overwatch League.

Oczywiście przez Blizzarda będzie to rozpatrywane jako błąd. Można się więc spodziewać jego naprawy. Oczywiście nikomu nie jest to na rękę, bo gracze zdążyli się do tego przyzwyczaić mimo tego, że od “ujawnienia” sposobu minęło kilkadziesiąt godzin.

A może jednak Blizzard zostawi tę możliwość udając, że tak miało być – trudno powiedzieć, co zrobią deweloperzy. Wpis o tym jest dość popularny na Reddicie, więc z pewnością dotarł już do pracowników.