w

Jak wyglądałaby czołówka Overwatch, gdyby gra zmieniła się w Anime? Okazuje się, że naprawdę dobrze

W społeczności Overwatch jest niesamowicie dużo uzdolnionych osób.


Przez kilka lat gracze Overwatch tworzyli bardzo różne rzeczy. Czasem były to koncepty skórek, czasem projekty całych postaci, innym razem zwiastuny filmów lub seriali. Tym razem mamy czołówkę, która pokazuje, jak mogłoby wyglądać Anime stworzone w klimatach Overwatch.

Jak dowiadujemy się od “ryugawasabi”, cały projekt zajął kilka dobrych miesięcy i dopiero ostatnio użytkownik Reddita znalazł czas na jego skończenie. Jak to wyszło?

Overwatch jako Anime

Anime ma tak samo wielu zwolenników, jak i przeciwników. Niezależnie jednak od tego, ile osób nie lubi tych klimatów, to jednak post z poniższą czołówką rzeczywiście stał się jednym z najpopularniejszych w tym roku na Reddicie poświęconemu Overwatch.

Wyszło to naprawdę dobrze. Wiele mówi się o tym, że gdzieś tam Blizzard pracuje obecnie nad serialem, natomiast raczej nie należy się go spodziewać zbyt szybko. Nawet Riot niedawno ogłaszał, że w związku z obecną sytuacją na świecie musi przełożyć swój serial. Bardzo możliwe, że plany Blizzarda także w między czasie uległy zmianie.