w

Jeden ze sklepów podaje zaskakująco wczesną datę premiery Overwatch 2

W jednym ze sklepów pojawiła się data wydania Overwatch 2. Czy warto w nią wierzyć?


Przecieki od sklepów internetowych nie są żadną nowością. Właśnie w ten sposób poznaliśmy chociażby logo Overwatch 2. Wydawało się, że to “fake”, natomiast faktycznie wówczas wszystko się potwierdziło.

W tym wypadku traktujcie to z przymrużeniem oka. Sklep nie ma ogromnej renomy i nie jest duży. Może to być po prostu próba zdobycia popularności i reklamy.

Szybka data wydania Overwatch 2

Sklep “gorillagaming” na swojej stronie pokazał spodziewaną datę wydania Overwatch 2. Zrodziło to spore emocje w sumie z kilku powodów. Przede wszystkim w końcu mamy jakąś datę, z drugiej strony wygląda ona niesamowicie nierealnie.

Dlaczego nierealnie? Mamy tutaj 28 sierpnia 2020, czy za około 2 miesiące. Czy ta data jest w jakikolwiek sposób prawdopodobna? Na to pytanie każdy musi sobie odpowiedzieć sam. Wspominaliśmy, że sklep nie jest w żaden sposób wiarygodny, przynajmniej, jeżeli chodzi o tę datę.

Warto jednak pamiętać, że to właśnie te mniejsze sklepy ujawniły informacje o drugiej części i istnieje szansa, że faktycznie Blizzard planuje zaskoczyć cały świat już w sierpniu.