w

Jeżeli doskwiera Wam nuda, to możecie pograć za darmo w Overwatcha. Tylko do 2 stycznia 2021

Jeżeli nie macie co robić i szukacie jakiejś dodatkowej gierki do sprawdzenia, to Overwatch jest czasowo za darmo.


Obecnie jest stosunkowo mało nowych gier sieciowych. Overwatch od zawsze był i nadal jest płatny, więc wiele osób nawet go nie ruszyło. Jeżeli Wam się nudzi, to możecie teraz go wypróbować.

Czy warto? Jeżeli jesteście zupełnie zieloną osobą, która w Overwatcha nigdy nie grała, to jak najbardziej. Obecnie w OW trwa zimowe wydarzenie, więc możecie zobaczyć, na czym polega pojedynek na śnieżki – całkiem ciekawy tryb, który wprowadza pewien powiew świeżości.

Tylko do 2 stycznia

Overwatch nie przechodzi na model Free2Play, przynajmniej jeszcze nie teraz. Gra normalnie jest płatna, nie jest to promocja na zasadzie tych od Epic, gdzie odbieracie grę i będzie ona już za darmo na zawsze.

Tutaj możecie grać w sumie do 2 stycznia, potem akcja wygasa i Overwatch ponownie staje się płatny. Nie ma jednak obowiązku płacenia, więc jest to dobry moment, by po prostu sobie pograć, jak już Liga, Fortnite czy CS:GO się znudziło.

Mecze będzie Wam znajdowało stosunkowo szybko, bo wiele nowych osób próbuje sobie, czy w ogóle warto interesować się tematem nie tyle Overwatch, ile Overwatch 2. Druga część nadal nie ma daty premiery i nadal wiadomo o niej tyle, co pół roku temu.