Karnet bojowy na 2 sezon Overwatch 2. Darmowe skórki z Twitch Drop i opis sezonu

Overwatch

Reklama

W Overwatch 2 wystartował nowy sezon, gracze mają okazję kupić nowy karnet, spróbować gry nową postacią, czy wypróbować nową lokację.


Do Overwatch 2 wprowadzono już nową aktualizację. W tym momencie niestety Blizzard nie udostępnił jeszcze opisu po polsku, a to już nie czasy, żeby ktokolwiek miał czas na tłumaczenie wszystkiego.

Do najważniejszych nowości należy zaliczyć nową postać – Ramattrę oraz mapę Szambala. Oprócz tego gracze oczywiście dostali nowy karnet bojowy. To właśnie w nim znalazł się Ramattra. Zaktualizowano także sklep, który wygląda w następujący sposób:

Reklama

2 sezon Overwatch 2

Reklama

Dzięki dropom na Twitchu odblokujecie nowe przedmioty kosmetyczne. Są to graffiti i co ważniejsze skórka do nowej postaci.

Dropy już wystartowały. Skina będzie mozna zgarnąć do 20 grudnia. Wystarczy wejść na Twitcha i oglądać wybrane streamy (z włączonymi dropami) przez 6 godzin.

„Oglądajcie przez 2 godziny, aby zdobyć graffiti Opanowany dla Ramattry. Oglądajcie przez następne 4 godziny, aby zdobyć legendarną skórkę Wędrowny mnich dla Ramattry.”

Jeżeli chodzi o karnet bojowy, to tak wygląda jego prezentacja:

Video

Prezentacja: Syrekx

Zmieniono także balans postaci, ale na opis trzeba trochę poczekać. Z reszty nowości, zaktualizowano skiny OWL:

Informacja zostanie uzupełniona o opis, gdy Blizzard raczy udostępnić go również w języku polskim.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej