w

Każdy gracz Overwatch może odebrać 5 darmowych skrzynek, jeżeli tylko zaloguje się do gry

Zgodnie z tradycją, każdy gracz Overwatch otrzymał mały podarunek.


W Overwatch trwa obecnie specjalne, zimowe wydarzenie. Gracze mają okazję zdobyć nowe przedmioty kosmetyczne czy pograć w zupełnie nowy tryb. Nie jest to oczywiście mocno ekscytujące wydarzenie, natomiast nadal społeczność docenia, że pojawiają się jeszcze jakiekolwiek nowości.

Oprócz tego zaprezentowano również nową mapę do trybu FFA o nazwie Kanezaka. Jest to o tyle ciekawy ruch, że zupełnie nikt się go nie spodziewał. Wszyscy byli przekonani, że tryby i przedmioty kosmetyczne to wszystkie nowości, jakie będą wychodziły do czasu wydania Overwatch 2.

Świąteczna tradycja w Overwatch

Blizzard co roku przyznaje graczom Overwatch mały podarunek. Chodzi o 5 darmowych skrzynek, których nie trzeba zdobywać, grając ani nawet ich kupować. Wystarczy się zalogować do gry i zacząć je otwierać.

Niespodzianki są najlepsze, co nie? Zalogujcie się do gry do 5 stycznia, aby otrzymać pięć darmowych skrzynek z łupami! Wesołych Świąt od zespołu Overwatch!”

Zimowa Kraina Czarów potrwa do 5 stycznia. Do tego czasu gracze mogą zdobywać skiny i inne przedmioty kosmetyczne między innymi w ramach wyzwań. W drugim tygodniu jest to skórka, graffiti i ikona gracza.