w

Kiedy w Overwatch odbędzie się Halloween 2020? Czego spodziewać się po tym evencie?

Już niedługo do Overwatch zawita nowy, stary event w postaci Halloween 2020.


Będzie to prawdopodobnie jedno z ostatnich wydarzeń sezonowych, które powtarza się w takiej samej formie. Wszystko dlatego, że w przyszłym roku najprawdopodobniej pojawi się Overwatch 2 wraz ze sporym odświeżeniem tak samo gry, jak i eventów.

Halloween 2020 powinno zacząć się już za chwilę, biorąc pod uwagę daty rozpoczęcia eventu w poprzednich latach. Czego się spodziewać?

Halloweenowa Groza 2020 w Overwatch

Standardowo podczas eventu zostanie dodany tryb gry w postaci Zemsty Dr. Złomensteina. Można się spodziewać, że przejdzie on jakieś dodatkowe zmiany dokładnie tak, jak w przypadku wszystkich ostatnich wydarzeń.

Event zostanie podzielony także na trzy tygodnie, gdzie w każdym z nich będzie można zdobyć inną skórkę, graffiti i portret gracza. Blizzardowi tak spodobał się ten koncept, że i w tym przypadku wątpliwe, by chciał z tego zrezygnować.

Oczywiście główną rolę będą pełnić nowe przedmioty kosmetyczne. Halloween od zawsze uznawane jest jako jedno z najbardziej udanych pod tym względem.

Kiedy zacznie się wydarzenie?

By ocenić konkretną datę, trzeba zerknąć do poprzedni lat.

  • 2016 – 11.10
  • 2017 – 10.10
  • 2018 – 9.10
  • 2019 – 15.10

Blizzard zawsze celuje we wtorki, więc i tym razem można śmiało założyć, że event rozpocznie się albo 6, albo 13 października, natomiast bardziej prawdopodobna jest ta druga data.

DołączObserwuj
Więcej z Overwatch