w

Komentatorzy odeszli przez słabe wypłaty od Blizzarda. “I dobrze, byli przeceniani” mówi Dafran

Okazuje się, że głównym powodem odejście komentatorów i hostów były niewystarczające pieniądze.


W sieci pojawiła się plotka, że w sumie pięć osób zrezygnowało ze współpracy z Blizzardem przez zbyt niskie pensje. Malik na swoim Twitterze potwierdził, że nie był w stanie porozumieć się w tej kwestii z właścicielami Overwatch League.

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu kilka osób informowało o tym, że nie pojawią się w kolejnym sezonie OWL. Wśród nich był Malik, czy Semmler.

“I dobrze” – mówi Dafran

Dafran jest obecnie zakontraktowany dla Atlanta Reign jako streamer. Podczas jednej z transmisji wypowiedział się na temat Overwatch League i tego, że w sumie odejście komentatorów to żadna strata dla ligi.

Streamer porównał ich wręcz do Gucii, brandu, który według niego jest przepłacany.

Jak słyszymy, teraz pora na młodą krew, która będzie w stanie zrobić to samo lepiej za mniej pieniędzy. Trudno powiedzieć, czy faktycznie tak to się skończy. Na pewno Blizzard musi poszukać nowych, mocnych twarzy do komentowania i hostowania swojej ligi.

Pierwsze mecze kolejnego sezonu Overwatch League rozpoczną się już na początku lutego. Niestety, żaden Polak nie pojawi się w OWL. Niedawno Danye informował, że robi sobie przerwę.