w

Komiksy ze Smugą podpowiadają datę ujawnienia większych informacji o Overwatch 2?

Zdaniem graczy nowy komiks ze Smugą wskazuje, kiedy należy się spodziewać dodatkowych informacji o Overwatch 2.


Nowy komiks nie przyniósł zbyt wielu zwrotów akcji. Według społeczności, może on jednak ujawniać plan Blizzarda na kolejne miesiące. To jedynie teoria i nie należy jej traktować jakoś niesamowicie poważnie, ale czytając post użytkownika Reddita o nicku “holysweaters” można dojść do wniosku, że faktycznie coś może w tym być.

Jak komiks wskazuje plany Blizzarda?

Jeff Kaplan wspomniał w ostatnim filmie od deweloperów, że komiks jest jedną z pięciu części, jakie będą wychodzić co miesiąc. Jak czytamy, wyzwanie Smugi kończy się 28 września, natomiast od 29 września do 12 października będzie można kupować skórki All Stars.

“To prawdopodobnie w tym okresie zobaczymy 2 komiks Smugi z zapowiedzią nowej postaci o nazwie Kace”

W kolejnych komiksach być może faktycznie będziemy mieli kolejne zapowiedzi postaci, map czy trybów. Po opublikowaniu wszystkich nowych części będzie już 2021 rok i prawdopodobnie okolice BlizzConu. Przypomnijmy, że ten ma się odbyć “gdzieś na początku roku”.

Czy rzeczywiście będzie tak, że komiksy wskażą nam datę ujawnienia większych informacji o OW2, lub ogłoszą samą betę/premierę? Tego niestety nie wiadomo. To jedynie teoria, która nie musi się sprawdzić. Na pewno jednak warto czytać komiksy i śledzić kolejne wydarzenia, jakie będzie w nich przedstawiał Blizzard.