w

Łaska z Overwatcha dostała nowego skina. Klimaty typowo rycerskie za 50 złotych

Overwatch nadal żyje i nadal ma się średnio. Mimo kolejnej bety Blizzard dalej nie odzyskał zaufania, czy zainteresowania społeczności.


Minął blisko miesiąc od momentu, gdy pisaliśmy o czymkolwiek związanym z Overwatchem. Dlaczego? Głównym powodem jest fakt, że w temacie OW zmienia się tak dużo i tak dynamicznie, że wiele rzeczy bardzo szybko przestaje być aktualnych.

Dodatkowo wszyscy są już zmęczeni zapowiedziami, obietnicami, betami – ludzie czekają na nowy content, a najlepiej po prostu na premierę Overwatch 2. Kolejne informacje od Blizzarda “nie grzeją” ludzi już tak, jak kiedyś.

Nowy skin do Łaski

W tym wszystkim są jednak rzeczy, o których warto wspomnieć. Tym razem jest to nowy skin do Łaski. Jeżeli chcecie go kupić, to trzeba wydać te około 50 złotych na 200 żetonów ligowych.

Do premiery Overwatch 2, lub jakiejś znaczącej nowości w postaci nowego bohatera raczej informacje z OW będą wyglądały w ten sposób. Mija się bowiem z sensem ciągłe przeklejanie tego, co mówi Blizzard, czego nie mówi, czego trzeba się domyślać.