w ,

Nie zobaczymy najlepszego Polaka w Overwatch League. Ma nadzieje na grę Riotu

Danye, hucznie nazywany najlepszym Polakiem grającym w Overwatch robi sobie przerwę.


Danye jako jedyny Polak miał okazję grać w najlepszej lidze Overwatch. Niestety, z OWL pożegnał się jakiś czas temu i od tamtej pory poszukiwał drużyny. Z jego najnowszego wpisu na Twitterze dowiadujemy się, że robi sobie przerwę od Overwatch.

Robi się niebezpiecznie, bo najbardziej oddane osoby powoli opuszczają statek zwany Blizzardem i kierują swój wzrok na inne produkcje. W tym przypadku Project A.

Danye robi sobie przerwę

Jak pisze Danye, obecna meta Overwatch nie sprawia mu radości. „Orisa, Sigma, Mei i Baptiste to najnudniejsze i najbardziej frustrujące połączenie w historii” – czytamy. „Dodatkowo scena T2 jest nudna/martwa.”

Faktycznie, w przeszłości gracze wielokrotnie wypowiadali się o ogromnych brakach na innych szczeblach, niż ten najwyższy. Blizzard wiele poświęcił dla Overwatch League i teraz pokazują się tego skutki.

Z nadziejami na Project A

Danye z nadziejami patrzy na Project A, produkcję Riot Games, która została zapowiedziana podczas 10-lecia League of Legends. Ma to być produkcja FPS, w której głównie będzie się liczyć umiejętność strzelania, natomiast gracze mają dysponować bohaterami z różnymi umiejętnościami.

Niestety nie wiadomo, kiedy zobaczymy betę, a co dopiero premierę. Wiele osób ma jednak nadzieję na 2020 rok.

DołączObserwuj
Więcej z Overwatch