w

Nowe postacie w Overwatch 2 trzeba będzie zdobywać przez karnet bojowy. Kiriko nowym supportem

Kiriko to nowa postać, która trafi do Overwatch 2. Gracze, którzy śledzą na bieżąco informacje o OW2, doskonale wiedzą, że już kilka osób się wygadało, a sama Kiriko pojawiała się w kilku przeciekach.


Overwatch 2 coraz bliżej. Niestety wbrew oczekiwaniom graczy, w sieci nadal panuje całkowita cisza na ten temat. Blizzard co prawda zorganizował specjalne spotkanie z youtuberami i streamerami, ale owoce tego będzie można zobaczyć dopiero za jakiś czas.

Do tego momentu można napisać to, co najważniejsze. Nową postacią, która pojawi się w Overwatch 2, będzie Kiriko. Jest to nowa bohaterka wsparcia, która okazuje się być lisem.

Nowe postacie w karnecie bojowym

Z oficjalnego komunikatu Blizzarda można wyczytać, że nowa postać to faktycznie Kiriko. Oprócz tego pojawia się tutaj także informacja o tym, że posiadacze karnetu bojowego otrzymają tę bohaterkę od razu.

Blizzard nigdy nie nauczy się komunikacji, więc oczywiście pojawiła się masa niedopowiedzeń i pytań. To aż niesamowite, że osoby odpowiedzialne za te wpisy kompletnie nie umieją przewidzieć, co się stanie po wypuszczeniu takiej wiadomości.

Gracze odebrali to tak, że będzie trzeba kupować nowe postacie. Kto by się spodziewał, że tak się stanie… dlatego na jednym z profili Twitter znalazło się wyjaśnienie zamieszania. Postacie w OW2 będą darmowe, ale trzeba je będzie odblokować na darmowej ścieżce karnetu bojowego.

Czyli w skrócie: Blizzard albo da te postacie na pierwszym poziomie karnetu, albo będzie trzeba grindować. Oczywiście nie wiadomo, czy bohaterowie znajdą się na pierwszych levelach, czy na ostatnich. Może się okazać, że każdy odblokuje to w miarę sprawnie.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Overwatch