Nowy Overwatch będzie inspirowany grą Auto Chess?


DOTA AUTO CHESS

Dota Auto Chess to popularna modyfikacja Dota 2, której twórcy właśnie zapowiedzieli nową produkcję, już bez udziału Valve.


Przeglądając Twitcha na pewno natrafiliście na tę produkcję. Mod o tyle ciekawy i rozbudowany, że twórcy League of Legends właśnie ogłosili dodanie do siebie trybu inspirowanego właśnie Dota Auto Chess.

Sama modyfikacja tworzy nowy świat, w którym zostajemy przeniesieni na planszę. Naszymi pionkami są postacie z Dota 2 posiadające różne umiejętności, klasy i rasy. Te z kolei kupujemy za zdobywane złoto.

Możliwe to samo w Overwatch?

Na ten moment nie ma potwierdzonych informacji, jednak zakulisowo mówi się o możliwości rozszerzenia uniwersum Overwatch właśnie za pomocą Auto Chess.

Faktycznie, taki ruch miałby sporo sensu. Można by było dzięki temu znacznie rozwinąć uniwersum, skorzystać ze stworzonych już postaci, ich historii i umiejętności.

Mogłoby wyglądać to bardzo ciekawie z tym, co już Blizzard tworzył. Karcianki ma opanowane bardzo dobrze, może zdecydują się na rozwinięcie w trochę innym obszarze?


Komentarze
Zaloguj się, aby skomentować
najnowszy najstarszy oceniany
Adam Krzesło
Gość
Adam Krzesło

Raczej bym nie grał w to maniakalnie ale jeśli ma zarobić i nie wpłynie na OW to ok.

DjQuack246
Gość
DjQuack246

Raczej bym tego nie kupił chyba że by było do 80zł albo bezpłatne.

Profesor_Dynia
Gość
Profesor_Dynia

Dajcie miesiąc i będzie w Warsztacie


Loading Disqus Comments ...