w

Nowy Overwatch będzie inspirowany grą Auto Chess?

DOTA AUTO CHESS

Dota Auto Chess to popularna modyfikacja Dota 2, której twórcy właśnie zapowiedzieli nową produkcję, już bez udziału Valve.


Przeglądając Twitcha na pewno natrafiliście na tę produkcję. Mod o tyle ciekawy i rozbudowany, że twórcy League of Legends właśnie ogłosili dodanie do siebie trybu inspirowanego właśnie Dota Auto Chess.

Sama modyfikacja tworzy nowy świat, w którym zostajemy przeniesieni na planszę. Naszymi pionkami są postacie z Dota 2 posiadające różne umiejętności, klasy i rasy. Te z kolei kupujemy za zdobywane złoto.

Możliwe to samo w Overwatch?

Na ten moment nie ma potwierdzonych informacji, jednak zakulisowo mówi się o możliwości rozszerzenia uniwersum Overwatch właśnie za pomocą Auto Chess.

Faktycznie, taki ruch miałby sporo sensu. Można by było dzięki temu znacznie rozwinąć uniwersum, skorzystać ze stworzonych już postaci, ich historii i umiejętności.

Mogłoby wyglądać to bardzo ciekawie z tym, co już Blizzard tworzył. Karcianki ma opanowane bardzo dobrze, może zdecydują się na rozwinięcie w trochę innym obszarze?

DołączObserwuj
Więcej z Overwatch